| Nycu77 a întrebat:

Stie cineva daca este in Costinesti teren de tenis de camp? Daca da, spuneti-mi va rog prin ce zona.

4 răspunsuri:
| MozZatY a răspuns:

Salut, eu am vazut un teren de tenis intr-o curte spre epava, nu stiu cum se numeste vila, e undeva pe str. Talazului

| Nycu77 explică (pentru MozZatY):

Pai de terenul acela ma gandesc ca pot beneficia doar cei care sunt cazati la acea vila ...nu crezi? happy

| MozZatY a răspuns (pentru Nycu77):

Posibil, dar merita intrebat, un vecin de-al lui avea piscina in curte pentru cei cazati la el, dar si 15 ron intrare pentru altii happy la tenis nu m-am interesat pentru ca nu aveam cu cine sa joc big grin

| Nycu77 explică (pentru MozZatY):

Mersi pentru informatie happy

Întrebări recente