| alecsfast a întrebat:

Stie cineva daca este vreun teren de tenis de camp in Moreni, daca da, unde si cat este ora?

6 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Http://www.redescopera-moreni.ro/foto/teren-tenis-club-flacara
Buna! Asta e tot ce am gasit. Intreaba si tu cunoscutii pentru mai multe detalii. Numai bine! :)

| alecsfast explică (pentru TheCritic):

Ai idee cat este costa o ora? Multumesc!

| TheCritic a răspuns (pentru alecsfast):

Nu chiar pentru ca nu sunt de acolo si nu cunosc clubul. Am incercat sa te ajut doar. Mergi pana acolo si intreaba sau intreaba un prieten. happyNumai bine!

| Mikhtarian a răspuns:

Fiind din Moreni, iti recomand la Clubul Flacara, situat langa strand si clubul copiilor.

| alecsfast explică (pentru Mikhtarian):

Ai idee cat costa o ora? Multumesc!

| Diavolcata a răspuns:

La Club Flacarahappy