| Elena_1106 a întrebat:

Stie cineva de ce atunci cand doresc sa accesez animezup imi da eroare? Mi se intampla numai cu acest site si nu numai mie multor prieteni si cunostinte. Am incercat de pe diferite calculatoare crezand ca aceasta este problema dar nici un efect, tot eroare da.

Răspuns Câştigător
| bnj a răspuns:

Un ping in acest site rezulta ca serverul pe care este hostat nu este conectat la internet. Daca vrei sa afli mai multe informatii, poti afla de la proprietarul siteului. Bucur Bogdan Ion, email: flaw_treisprezece@yahoo.com, telefon: 0728074790
Bafta!

1 răspuns:
| Elena_1106 explică:

Ce este un ping daca nu te superi ca intreb?