| Aries90 a întrebat:

Stie cineva unde pot lua cursuri de dans in Suceava? De preferat dans modern, sportiv. Dar sa nu conteze varsta, caci stiu n loc dar trebuie sa ai peste 16 ani... Multsumesc anticipat. :*

7 răspunsuri:
| annda a răspuns:

Palatul copiilor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Scoala Generala Nr. 3 se tin cursuri de dans sportiv si modern organizate de Clubul sportiv Boom Dance Suceava

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai aflat posteaza sa stie si altii. dar cu detalii. te rog... locul zilele, orele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Clubul Boom Dance :big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boom dance suceava!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La carefourre unde este MOBEXPREES

| spatarioana a răspuns:

Casa de cultura master dens 100 lei sambata si dumanica happy