| ktalyn178 a întrebat:

Stie cineva, la fan courier sau un alt curierat, daca trimit un laptop in tara, pot primi la ramburs, in loc de bani, un alt bun?
Vreau sa fac schimb cu un prieten din Bucuresti, eu fiind din Brasov. Eu ii trimit un laptop si el imi da un telefon. Se poate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca se poate.Tu platesti transportul pentru laptop si el plateste transportul pentru ce pune pentru tine.Luati legatura prin telefon,fancurierul trebuie sa stie numerle de telefoane ale voastre,pentru a va apela cand soseste transportul sa fiti acasa sau intr-un punct de intalnire. Eu am facut asta, chiar cand am primit coletul de la amica, eu am pus ce aveam de pus, am platit, si gata.

1 răspuns:
| ionutss a răspuns:

Incearca "Fancurier" are sucursale in toata tara si tot cu ei am facut si eu schimburi, vanzari etc. Doar ca probabil veti plati amandoi transportul. Nu e mult pentru ca e in functie de greutate.