| pacalici a întrebat:

Stie cineva un tratament pentru caderea parului si care ati avut probleme cu caderea parului cum ati procedat?

Răspuns Câştigător
| elenac a răspuns:

Si eu am parul lung si doar dau cu mana prin el si raman cu el in mana. m-am interesat pe net si am inteles ca poate fi si din cauza unei caderi de zinc si magneziu...asta urmeaza sa incerc! am incercat totul sampoane masti medicamente mananc sanatos deci aia mai ramane la mine...succes

1 răspuns:
| ChildrenOfBodom a răspuns:

Pai ia`ti masca pentru par dar sa fie da`ia buna uite`te la calitate intai si iti dai dupa ce te clatesti inainte sa iti dai cu sampon, sau daca nu lasa`l sa cadawinkinge de la el, ti-a crescut prea mare,:p