| Andreutza005 a întrebat:

Stiti cand va aprea The Sims 3 Pets? As fi auzit ca apare pe 25 Octombrie, nu stiu acum sau calanat an. Dau funda cine stie.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

The Sims 3 Pets a aparut de 2 zile (18 octombrie 2011)! Este o expansiune de la jocul The Sims 3. Daca vrei jocul las-mi un pm! Bafta!

| OtiliaSuzy a răspuns:

Apare anul asta
deja au aparut pe youtube filmulete si multa lume deja il are pentru ca l-au cumparat in avans de pe origin.com
si eu il astept iar eu si cu colega mea de banca scriem pe banca cate zile au mai ramas