| XCoryZ a întrebat:

Stiti cum sa fac pe facebook ca sa imi vada doar prietenii pozele cu mine? Ofer

9 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

Intri in albumul dorit apoi dai editare album(Edit album) o sa iti apara
Nume album(Album Name)
Locul (Where)
Descrierea(Description)
Intimitate (Privacy) tu dai click pe Privacy si ai de ales din mai multe categorii cei care iti pot vedea acel album: Prieteni,Cunostinte, doar tu, etc
Aceasta este cea mai simpla varianta mai ales daca vrei sa restrictionezi vizionarea doar pentru anumite albume.

| AlexaS a răspuns:

Pai daca vrei ca doar prietenii sa-ti vada albumul respectiv da alegi
Intimitate (Privacy) si apoi Friends(Prieteni)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

trebuie sa dai profilul pe privat.dai sus in dreapta,nu stiu cum se cheama ca la mine arata doar o sageata in jos,,trebuie sa fie langa,, acasa,, si dai acolo la a2a adica la setari de confidentialitate si dupa dai la prieteni si gata.bafta

| Dana211 a răspuns:

Cand iti deschizi albumul sus in dreapta apare o chestiecu doi omuleti ceva de gen si o sagetica in jos. Dai click pe ea si setezi de acolo

| zuzualina a răspuns:

Pai cand postezi o poza alegi cine vrei s-o vada

| Crissssssss a răspuns:

Foarte simplu dai la setari sisi acolo sicrie mai multe setari dai pe ele pana ajungi la cea care poti face asta

| XCoryZ explică:

Dau la personalizat sau la prieteni?

| byby21 a răspuns:

E simplu, cand iti faci facebook dai sus in dreapta la setarile contului si dai la personalizat, asa incat doar prieteni au voie sa iti vada profilul. funda te rog

Întrebări recente