| laura12masina a întrebat:

Cum sa imi setez contul de facebook sa nu poata fi vazute pozele si nici prietenii etc. decat doar dupa ce devin priteni cu mine cei care vor sa vada contul, adica sa nu fie public sa fie doar pentru priteni sau ceva de genul,

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Buna, sus acolo in partea dreapta scrie acasa dai click peurma setari de confidentialitate si alegi privat si mai sunt cateva optiuni la editarea profilului tot in acea pagina deunde setezi privat alege cine si ce poate vedea (doar eu, prietenii, prieteni prietenilor ).

1 răspuns:
| scooobydooooo a răspuns:

Intri la setari confidentiale si acolo te intreaba. vrei sa vada toata lumea...doar prietenii.