| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

Stiti cumva ce sa fac pentru a aparea la un telefon samsung c3510 o imagine pe cele 3 ecrane? am setat si rezolutia imaginii de 720x320 dar nu merge...imaginea din mijloc imi apare aceeasi pe cele 3 display-uri?

3 răspunsuri:
| aspir69 a răspuns:

Iti alegi ce imagine imagine vrei sa pui, ii dai utilizare ca fundat si o sa te intrebe daca vrei sa o setezi pentru toate display-urile si dai da si vei avea aceeasi imagine pe ecran. Funda?

| NuStiuCeNumeSaImiPun explică (pentru aspir69):

Eu vreau sa am una diferita pe cele 3 ecrane o poza diferita la un ecran straight face

| aspir69 a răspuns (pentru NuStiuCeNumeSaImiPun):

Alegi poza, ii dai setare ecran(din optiuni) si setezi : ecran de intampinare sau ecran de intampinare cu apeluri si asa asci si ai 2 poze diferite pe primele 2 ecranuri pe al 3-lea(cel cu scurtaturile la apeluri tasta 2 cineva etc) nu mai stiu cum pui