| papushica25 a întrebat:

Am telefon SAMSUNG GT-C3510 Primo si nu merge netu cum sa fac sa mearga?

2 răspunsuri:
| Fizy93 a răspuns:

In primul rand zi-mi in ce retea esti, in al doilea rand in caz ca nu imi raspunzi iti zic ce trebuie sa faci dar nu foarte concret. Trebuie sa instalezi setarile automate pentru Wap, Internet sau MMS depinde de ce serviciu ai nevoie. Incearca sa iei legatura cu Serviciul Clienti al operatorului la care esti client. Succes!

| ADITZA0708 a răspuns:

Intri in setari>conectivitate(sau ceva de genu) Wifi(optional) sau internet> activezi modul gsm si gata! Funda big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin