| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cladiri(de preferat macar 8 etaje) pe care sa ma pot urca in Bucuresti? Vreau sa fotografiez orasul...

4 răspunsuri:
| RoyalLuxury a răspuns:

Intercontinental. Etajul 22nd floor health. Este o sala de forta cu piscina. Intri si le spui ca vrei sa vezi sala. Poti face poze cu o priveliste splendida.

| anonim_4396 explică (pentru RoyalLuxury):

Pot intra asa... oricum? fara permisiune, nimic? ma lasa sa fac poze? mersi!

| RoyalLuxury a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai te duci la receptie si le spui ca vrei sa vezi sala. Intrebi cat costa, si intri sa vezi cum este. Faci poze si iesi. Simplu ca buna ziua. Poate intra cine vrea. Sala este deschisa si pentru clienti din exterior.

| anonim_4396 explică (pentru RoyalLuxury):

Ok, mersi! happy