| Ionutza2012 a întrebat:

Am o întrebare pentru cei din București. Ce clădiri înalte știți la care se poate urca pe acoperiș? Am nevoie pentru o temă la arhitectură. Ar trebui să aibă cel puțin 50 de metri. Mulțumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Sigur nu te-ai jucat balena albastra? I don't want to see

| DovleacTurbat a răspuns (pentru anonimg):

rolling on the floor)). Voiam sa pun aceeasi intrebare angry

| Vinsieu a răspuns:

Pentru "o tema la arhitectura" nu ai nevoie sa urci pe acoperis. Oricum, acele cladiri "de cel putin 50 de metri" sunt securizate, nu ai sanse.

| Ionutza2012 explică (pentru Vinsieu):

Ce mă distrează e că nu e un singur răspuns serios la întrebarea asta laughing pentru o temă la arhitectură imi e foarte util sa fac poze de la inaltime ca sa imi fac o idee despre cum trebuie sa arate o perspectiva aeriana. Si ca sa iti dau un exemplu, Casa Poporului e inalta, securizata si se poate urca pe terasa. E mult mai sugestiv sa imi fac tema dupa niste poze facute de mine decat dupa unele luate de pe net. Da, sigur jucam balena albastra si voiam sa ma arunc, m-ati prins laughing

| Vinsieu a răspuns (pentru Ionutza2012):

Baietas serios, dar de google maps nu ai auzit? E mai bun decat pozele tale. Ai perspectiva aeriana, clara, etc. Mai invata nu numai materie ci si bun-simt.

| deeajasmine a răspuns:

Eu sper că nu întrebi pentru altceva, râd dar nu e râsul meu. happy