| crisbebe a întrebat:

Stiti cumva daca ma duc la sediul cel.ro pot lua pe loc o comanda? Adica doresc sa imi cumpar un telefon dar nu l-am comandat online, vreau sa ma duc sa il cumpar direct din magazin.
Se poate?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai magazin de al lor in orasul tau este bine sa te duci sa intrebi.

| LTAA a răspuns:

Eu am mers să cumpăr un telefon de la eMag, dar fiindcă am ajuns târziu (aproape de ora închiderii), depozitul magazinului era închis, astfel am fost nevoit să merg a doua zi să iau telefonul.

| nocturna a răspuns:

Cred ca trebuie sa dai comanda si sa ceri ridicarea pachetului de la sediu. Stiu ca asa se poate proceda cu anumite magazine.