| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva siteuri care imi downloadez pe calculator imagini pentru lg t500 si cand apas pe acren sa se miste...sau ceva de gen o apa cu frunze si cand apesi se fac niste mici valuri etc. dau funda,. va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| firealadin a răspuns:

Ai putea cauta pe google, gif-uri...

| Gabi19971983 a răspuns (pentru firealadin):

Stii. Daca as fi gasit pe google pur si simplu scriind nu as mai fi intrebat aici...Nu mai dati raspunsuri din astea prostesti doar nu va asteptati sa va dam funda pe asa un raspunswinking