| KiSS_4146 a întrebat:

Stiti niste siteuri cu imagini frumoase happy? cat mai multe siteuri daca stiti.multumesc...dau fundita kiss

Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Www.deviantart.com

7 răspunsuri:
| allebwa a răspuns:

Offf
MM mi-a luat vorbele din gura!winking
Da poti cauta pe deviantart.com pentru ca pozele sunt facute de alti oameni.Eu am un cont, incerc sa fac poze artistice!

| Mariiko a răspuns:

Da pe google imgini [fara sa dai sus pe imagini care este langa web] si vei da click [dup ce dai search] "poze, imagini" si la fantasy sunt niste imagini superbe tari rau de tot miau placut la nebunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bluesky89.jimdo.com/

| Nicoletu4ka a răspuns:

Pizap.com,pixiz.com