| zaharie a întrebat:

Cum ar trebui sa arate un baiat pentru o fata? astept raspunsuri de la fete.

Răspuns Câştigător
| thehope a răspuns:

Pentru mine conteaza foarte mult ca baiatul cu care sunt sa exprime in primul rand increde... apoi sa aiba un zambet cat mai dragut.insa felul in care arata e putin relevant.trebuie mai intai sa ajung sa il cunosc cat de cat sa stiu ce fel de om e...caracterul sau, pentru ca mai apoi sa zic daca imi place sau nuwinking

6 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Pai sa fie frumusel, sa arate cat d cat bine ( nu de 2 m si slab rau ), ochii d preferat verzi sau albastri big grin, fara pistrui. si mai sunt da ma opresc aici ca dup aia ma credeti prea pretentioasabatting eyelashes

| Haydee a răspuns:

Depinde de fata.Eu prima data ii observ zambetul, stilul, caracterulul...si apoi totul vine de la sinehappy:X

| zaharie explică:

Intreb doar de curiozitate dar eu am 1, 58 inaltime ochi albastri par castaniu si 45 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un băiat îngrijit, educat, manierat, respectos, sincer, ordonat, vesel, simțul răspunderii, comunicativ, parolist, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.am auzit atit de des aceasta intrebare... ce pot sa spun eu?! daca vorbim de fizicul lui, atunci consider ca nu conteaza exteriorul cit interiorul! dupa mine, cel mai important este ca baiatul sa aiba respect, responsabilitate, sa posede concizia si nu in ultimul rind gingasia.Deasemenea, un baiat trebuie sa fie delicat imbracat, sa manifeste maniere cit mai gentile si consider ca trebuie sa stie sa faca cadouri(nu tocmai mari, conteaza foarte mult doar atentia)! Punctualitatea, fidelitatea si sinceritatea nici nu se discuta! acestea trebuie sa le posede fiecare! O fata foarte mult apreciaza daca baiatul este interesat de ceva in viata asta si tinde spre realizarea unui scop, insa acesta nu trebuie sa fie mai presus decit insasi domnisoara! unele din cele mai importante lucruri am scris cit despre celelalte baiatul cind este indragostit atunci el are unele maniere care ii sunt caracteristice doar in asa perioada happy

| Ancutza_6190 a răspuns:

Pai trebuie sa fie frumos.ca sa iti placa tie
-sa arate bine cat de cat
-sa aiba un zambet frumos:X si dantura
-si ochii:X:X:X.slabiciunea mea:X