| miley1004 a întrebat:

Stiti jocuri de tipul Temple Run? Funda pentru cele mai multe.

Răspuns Câştigător
| Tanase_Diana_1982 a răspuns:

Uite unele:Swbay Surf, Temple RUN 2, TEPLE RAN 1, Minion rush si mai scrie tu pe acolo rush si o sa iti arate mai multe.Si daca vrei un joc tare(se joaca si pe telefon si pe calculator.„Sims 3".Si daca vrei pe calculator poti sa il piratezi si sunt diferite Simsuri :Supra natural, Island Paradis, Pets, Caty Pery, Season.Toate simsurile sunt „Sims 3". Sper ca te-am ajutat! Funda?:*

5 răspunsuri:
| dan1998 a răspuns:

Survival run with Bear Grylls, angry gran run si inca 2 care nu sunt ca temple run dar fugi la infinit Subway surf si Minion Rush

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Angry gran run, subway surfers, temple run oz

| Mely_Melania_1985 a răspuns:

Subway surfers, rail rush, angry gran run

| Cecilia24 a răspuns:

Piramide run gasesti pe magazin play tone.