| anonim_4396 a întrebat:

Stiti niste jocuri care nu se joaca pe calculator. adica sub forma de baba oarba, ascuneselea plz? fundita :X

Răspuns Câştigător
| Triunghi a răspuns:

Sticluta cu otrava - fiecare copil tine de de deget copilul ales. Acela spune " sticluta cu...[si inca ceva]" atunci cand zice "Sticluta cu otrava" copiii trebuie sa alerge, iar cel ales trebuie sa ii porinda. Primul prins se pune in locul lui.

Sotronulwinking

X si O laughing)

Simon spune :*

2 răspunsuri:
| iza03zu a răspuns:

Ratele si vanatori, si volei daca ai minge, fugarita pe coco, Flori fete si baietii, telefonul american, telefonul fara fir, sotronu,

| xToxicObsession a răspuns:

Fantanica
Tara tara vrem ostasi
Iepurii si lupii
Fetele prind baietii/ si invers
... Sunt mai multe happy Cauta pe internet.