| SkateBoy a întrebat:

Stiti niste programe/site-uri pentru editarea videoclipurilor?

Răspuns Câştigător
| BlackK96 a răspuns:

Eu folosesc "WINDOWS MOVIE MAKER" acest program in are windowsul il gasesti la "START" - "ALL PROGRAMS", eu il folosesc destul de des si ma ajuta mult, poate la inceput e mai complicat dar dupa o sa te descurci! Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| SkateBoy explică (pentru Lumine):

Am incercat si imi scrie ca nu merge pe Windowsul meu (XP)

| Sakurasou a răspuns (pentru SkateBoy):

Probabil depinde de versiunea programului. Incearca Sony Vegas 8, 11 e ultima versiune si poate ca cere mai mult de la calculatorul tau.

| SkateBoy explică (pentru Sakurasou):

Pai ala l-am incercat... si o mers pana cand mi-or tot aparut chestii sa cumpar si nu puteam intra...

| Sakurasou a răspuns (pentru SkateBoy):

Exact. Completeaza in mare ce iti apare, de preferinta campurile obligatorii.Si dupa asta trebuie sa mearga.

| marcela290 a răspuns:

Windows Movie Maker,