| LolitaHaze a întrebat:

Ce programe stiti pentru editarea videoclipurilor?

FUNDA

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Camtasia 8 sau mai simplu WindowsLive MovieMaker. Daca esti incepator, foloseste moviemaker, il ai in calculator deja(in Start). Daca vrei efecte mai diverse ai Camtasia 7 sau 8. Are si tutorial Camtasia. Bafta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar in youtube, daca te uiti atent si minutios in setarile youtube-ului sunt programe ce le poti folosi pentru a edita video-uri. happy
Dumnezeu sa te binecuvinteze! happy

| VladLungu a răspuns:

MovieMaker este in calculator si este foarte usor de utilizat.