| đɾεαmεɾ a întrebat:

Stiti si voi niste carti ce contin povesti cu fantome..sau povesti S.F,care sa captiveze cititorul? PS:Multumesc anticipat, dau funda pentru cele mai bune carti!

Răspuns Câştigător
| Forev3rAlone a răspuns:

Da!

Fantomele ne stiu toate secretele
Fortele Raului Absolut
Fantezie
Casa Noptii
Ingerul Noptii
Damnare
Nu plange sub clar de luna
Evermore
Jurnalele vampirilor
Academia vampirilor
Gazda
Eve [care desi nu e cu vampiri, sau fantome sau etc, este minunaaata.si ti- recomand din suflet! ]
Altfel de Ingeri
Cercul secert [nu am citit seria, dar am auzit ca e bestiala]
Frenezia
Maximum Ride Experimentul Angel [necitita, dar descrierea e superba]
Altfel de ingeri
Blestemul Focului
Ingerul mecanic

Cam atatea imi vin in minte momentan.Nici eu nu-mi mai aduc aminte ce am mai citit.
oricum, toate [in afar de cele care scrie in paranteza necitite] sunt citite de mine si foarte apreciate.Sunt...sunt..superbe..miraculoase,magicelove struck
Te avertizez totusi ca sunt serii majoritatea, dar merita fiecare banut.

Sper ca te-am ajutat.winking

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Jurnalele Vampirilor

| Akid a răspuns:

Pai de exemplu Domnisoara christina m eliade
si sarpele tot de m eliade

| paulacarry a răspuns:

Cincizeci de umbre descatusate, Fifty Shades, Vol. 3
Cincizeci de umbre intunecate, Fifty Shades, Vol. 2
Moarte subita J.K. Rowling
Chemarea ingerului Guillaume Musso

| denisa1096 a răspuns:

Daca iti plac vampiri poti incerca jurnalele vampirilor sunt foarte interesante eu când am citit prima carte nu am putut sa o las pana n am terminat o.

| Ioanaqty a răspuns:

Carti ar putea fi "Fortele raului absolut" le am de la bravo dar poti sa le cumperi de la orice librarie(de ex Diverta)carte de maisus are 3 volume (Kelly Armstrong)