| anonim_4396 a întrebat:

Stiti unte gasesc pozele facute cu tasta "Print Screen SysRq"?

8 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Dupa ce ai apasat pe Print Screen, trebuie sa rulezi o aplicatie de genul "paint" si sa dai "paste" la captura pe care ai facut-o. Apoi salvezi poza. Daca nu ai folosit acest procedeu de salvare a pozei si ai restartat PC-ul, poza s-a dus.
Numai bine, Shin

| RamonaMn a răspuns:

Dupa ce ai dat click pe Print Screen SysRq mergi la Paint - Edit - Paste si iti va aparea ultimul Print.

Succes! happy

| jo a răspuns:

Du-te si deschide paint si da ctrl+v. O sa o vezi pe ultima.

| danutzzz1992 a răspuns:

Am vrut sa iti raspund si eu la intrebare dar ceilanti ti-au explicat foarte bine succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fel ca,, jo" de deasupra, doar ca daca vrei sa o salvezi dai din meniul file "save as" si alegi locul unde vrei sa o salvezi.

Ca sa intri in paint trebuie sa intri in Start -All Programs-Accessories si il ai acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| Dayaniss a răspuns:

Eu vreau sa le gasesc pe toate, si nu stiu unde s-au salvat! straight face

| Atât_Călin_1996 a răspuns:

Super. Merge devil laughing)))
Mersi mult baaa big hug smug