| ShowYourSwag a întrebat:

Salut.Cine are laptop de pe aici? am si eu o "problema". Am un laptop din italia iar tastatura este diferita fata de tastatura din romania si am nevoie de tasta" Print Screen SysRQ"(adica aia ce faci poza la desktop) si nu o gasesclaughingCine imi zice si mie pe unde naiba e big grin? funda.

1 răspuns:
| DoraFarascortisoara a răspuns:

Eu am laptop si trebuie sa apas pe FN de jos si pe Print Screen, ca sa mearga. In general tasta printscreen e langa Delete si Pause Break. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?batting eyelashes