| bbb_9132 a întrebat:

Stiti vreo librarie online de unde pot sa comand o carte, dar sa nu existe o comanda minima?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt multe librarii online dar te sfatuiesc sa comanzi direct de la editura, daca este publicata de o editura romaneasca, nu exista limita iar peste o anumita suma se practica reduceri si/sau transportul este gratuit. Numai bine!

| SRB a răspuns:

Pe eMAG mai nou aduc si carti din foarte multe domenii ei se lauda cu 20.000 exemplare imposibil sa nu gasesti ce cauti, nu ai o comanda minima si in plus transportul e free.