| DIANA123456789100 a întrebat:

Stiti vreo poveste de groaza lunga?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Povestiri din cripta

| Wukii a răspuns:

Sunt pe wattpad destule.

| Leo_Scarry_1995 a răspuns:

Pai ai putea citi cartea "Exorcistul" de William peter blatty.Este cel mai infricosator roman si are 408 pagini.Romanul a ajuns printer cele mai bune romane horror, cartea fiind publicata prima data in 1971, dar daca o citesti te prind toti fiorii.Este vorba despre posedarea unei fetite de 11 ani numita Regan, fiica unei actrite din Washington, DC numita Chris. Poti sa cauti si filmul.Scrie pe youtube"The exorcist". Este vorba despre fetita aceea din scary maze. Sper sa iti placa romanulwinking

| SenpaiPaul a răspuns:

Un om a ramas singur supravietuitor pe pamant,
Intro seara acesta s-a pus sa doarma dupa care cineva ii batea la usa.