| Cathy_1290 a întrebat:

Stiti vreun dans pe baza cintecului Insomnia? Sanu fie prea greu va rog. Ofer fundita pentru un link...

4 răspunsuri:
| onofrei89 a răspuns:

Craig David - Insomnia/banuiesc, nu? Incearca asta nu mi se pare atat de greu:http://www.youtube.com/watch?v=JogBVi7Dp0A&feature=related

| abubusd a răspuns:

Pot sa iti fac o coregrafie pe mel asta, special pentru tine, dar trebuie sa imi dai add; id-ul meu este abubu_sd... Trebuie sa iti pun cateva intrebari ca sa imi dau seama ce fel de coregrafie ti se potriveste... Vb pe mess

| abubusd a răspuns:

Pot sa iti fac eu o coregrafie pe melodia asta, special pentru tine, dar trebuie sa imi dai add; id-ul meu este abubu_sd. Trebuie sa iti pun cateva intrebari ca sa vad ce coregrafie ti se potriveste... Vb pe mess.

| abubusd a răspuns:

Pot sa iti fac eu o coregrafie pe melodia asta, special pentru tine, dar trebuie sa imi dai add; id-ul meu este abubu_sd . Trebuie sa iti pun cateva intrebari ca sa vad ce coregrafie ti se potriveste...Vb pe mess.