| iuandfto a întrebat:

Stiu ca e o intrebare mai stupida dar cat costa un balon? Am nevoie pentru banchet si vreau sa strang bani pentru a cumpara cateva baloane. Dau fundita.

9 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

20 de bani alea mici, 1 leu alea mari

| Florinaa14 a răspuns:

Nu poti intreba la magazin :O?

| lays a răspuns:

Gasesti si la punga vreo 100 de buc 10 lei sau mai putin

| ThinkPink a răspuns:

20 de bani alea mai mici, 50 de bani din alea mai mari, si pana in 1 leu din alea spiralate, eu asa stiu
funda?

| RecycleBin a răspuns:

Cam aprox. 10 bani. funda?

| basexcu a răspuns:

Pai depinde de care vrei... durex e mai scumpthinking

| andy01 a răspuns:

Depinde de unde cumperi. sunt magazine in care gasesti baloane cu 0, 30 lei. daca nu, sigur vei gasi la 0, 50 lei. daca vrei foarte mari, groase, sau cu model, asteapta-te si la 1 leu bucata.
sper ca ti-am fost de folos.
fundita?big grin

| bestman99 a răspuns:

Unul mic 0. 50bani si unul mare 1. 50lei! Dai fundita? pls.

| oargamarina a răspuns:

30 de bani

Întrebări recente