| linkinpark123456789 a întrebat:

Vreau sa strang bani pentru a-mi cumpara un DSLR care costa in jur de 2000 lei insa nu prea stiu cum. Ceva idei? big grin

Răspuns Câştigător
| SheWasHere a răspuns:

Incearca link— ul de la profilul meu si inscrie— te prin intermediul lui.
Vei ajunge la discount de 42%, ar fi o modalitate buna de a castiga ceva bani in plus, nu? happy

| linkinpark123456789 explică (pentru SheWasHere):

Uau. Am aflat de site-ul Ladys acum ceva timp insa chiar nu ma gandisem la asta. Multumesc mult, mi-ai dat o idee buna! >big grin

8 răspunsuri:
| wasilika24 a răspuns:

Daca ai vreun site minim cu 900 de vizitatori pe zi te pot ajuta sau daca ai un calculator cu o videoplaca puternica tot te pot ajuta big grin; D

| linkinpark123456789 explică (pentru wasilika24):

Nu, dar multumesc oricum. :3

| vldi4 a răspuns:

Spune-mi ce posibilitati ai de a munciihappy

| linkinpark123456789 explică (pentru vldi4):

Avand in vedere ca am doar 13 ani, nu prea multe.

| linkinpark123456789 explică:

Problema este ca am doar 13 deci nu stiu daca ma poti ajuta.