| Balonaseplutitoare a întrebat:

Băieții pot face video chat?
Stiu, e o întrebare stupidă, dar vreau sa stiu pentru cunoștință mea generala happy
Cum începi asta?
Pe ce site?
De ce ai nevoie?
Cum faci bani din asta?
Multumesc

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Https://www.striperi.ro/striperi-8martie
Acesta este un exemplu că ceea ce dorești dta nu este imposibil.
Dar ai nevoie de infrastructură, echivalentă cu cea de la videochat.
Și încă o idee.
Un studio de videochat din zona în care locuiești are deja infrastructura.
Mergi la ei cu ideea.
Ei din asta își câștigă existența.
Dacă le merge mintea, ești în pâine de mâine.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că vei primi vreun răspuns concret pe aici.
Întreabă în altă parte.

| Balonaseplutitoare explică (pentru Andreeush):

Imi poti da niste sugestii UNDE POT GASI RASPUNSURILE?

| Andreeush a răspuns (pentru Balonaseplutitoare):

Mie mi se pare imoral să te ocupi cu așa ceva.
Nu te pot ajuta.

| Balonaseplutitoare explică (pentru Andreeush):

Bine, fiecare cum crede

| Justme1997 a răspuns:

In noiembrie 2018 întrebai de admiterea la liceu. Ești un copil, să-ți iei gândul de la videochat ca-i ilegal

| Balonaseplutitoare explică (pentru Justme1997):

Nu inteleg de unde si pana unde iti pasa tie ce vreau eu sa fac.
E viata mea, corpul meu, deci pe tine nu te intereseaza ce fac! Ai inteles!
A, si apropo videochatul este legal in Romania inca din anul 2003!
Tu cea care stai in pestera, actualizzeaza-ti cunostintele si de abia dupa comenteaza.

| Justme1997 a răspuns (pentru Balonaseplutitoare):

E ilegal fiindca esti minor, pedofilia e ilegala. Stai in pestera tu care ceri sfaturi despre cum sa intri in pornografie la 15 ani

| Balonaseplutitoare explică (pentru Justme1997):

Ce iti pasa tie ce vreau eu sa fac?

| Rd79 a răspuns:

Normal ca pot face, dar targetul e in special barbatii gay. Deci daca ai chef sa faci laba sa se uite niste gay la tine, te poti apuca. Stiu pe unii care in urma cu niste ani castigau bine din asta.