| Wehrmacht a întrebat:

Stiu ca e o intrebare tampita dar dupa parerea voastra...care a fost primul? oul sau gaina?

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu numai ca e tampita intrebarea, dar se pune zilnic, de cate trei-patru ori, drept pentru care, crede-ma: ni s-a cam acrit de toti desteptii care intra aici sa demonstreze ca au inventat ei mersul pe jos si apa calda.

| Broadband a răspuns:

Gaina si normal
pai cine facea oul atunci?
logic nu?

| TheLastDancer15 a răspuns:

Gaina. chiar daca ea iese din ou. dar aminteste-ti:
Dumnezeu a creeat animalele nu ouale laughingwinking

| bombănucleară a răspuns:

Cum facea gaina un ou daca nu se friki-friki cu un cocos.Deci cocosul a fost primul impreuna cu gaina.

| dany3la a răspuns:

Gaina

| LoveSelena a răspuns:

Oul fiindca gaina a iesit din ou

| rares1900_2606 a răspuns:

Asta ii o intrebare fara raspuns...
daca zici ca gaina este prima atunci vine intrebarea de unde a aparut gaina?
daca zici ca oul este primul atunci vine intrebarea de unde a aparut oul?
deci nu are raspuns

| 5SOS a răspuns:

Oul a din el iese gaina care face dupa alt ou.

| caty870 a răspuns:

Gaina fiindca s-a facut un studiu pe aceasta intrebare si au descoperit ca oul este produs doar cu ajutorul unor substante pe care le produce gaina.

| Onutza_8616 a răspuns:

Te contraziclaughing) gaina din ce crezi ca a fost facutalaughing? din ou...sincer nu se stie sigur raspunsul la aceasta intrebarebig grin

| valentina_4675 a răspuns:

Normal ca oul de unde iese gaina daca nu are ou?