| romiina a întrebat:

Sts legate de femei/barbati!puppy dog eyes fara site!

2 răspunsuri:
| Dana23 a răspuns:

♥ Zambete uitate. Ne stau in spate. Hai sa daramam zidul ce ne desparte!
● Nopţile alea cand adorm cu telefonul la ureche ♥●
Daca cineva este destul de puternic sa te doboare, arata-i ca esti destul de puternic sa te ridici!
Nu poti acuza pe cineva ca te-a parasit.
Daca tu nu ai facut nimic ca el sa ramana!
*Si uite ca a mai trecut inca o zi...inca o zi in care iti simt lipsa.in care te vreau inapoi...in care imi doresc atat de mult sa iti mai vad zambetul♥
Dragostea nu inseamna de cate zile, luni sau ani sunteti impreuna...
Dragostea inseamna cat de mult va iubiti unul pe altul in fiecare zi! ♥
‎: Ce'i frumos dureazã mult prea putin.sti cã uneori clipele dulci se prefac in venin.
Nu am probleme cu atitudinea. Tu ai o problemă, că nu te poţi descurca cu personalitatea mea!
Ştii cum zic : amintirile rãmân acolo, Sufletul plânge când inima rãmâne solo.
Sincer, acum nu-mi pare rău că te-am văzut şi fără mască. Nu există "scuză-mă" în cazul tău, aşa că lasă.
Fii atent! Să vezi cum doare, când o să mă vezi nepăsătoare!
Este dureros când cineva special începe să te ignore...dar este şi mai dureros când trebuie să te prefaci că nu îţi pasă...
Am varsat o lacrima pentru tine, una singura si nu o regret absolut deloc, deoarece a fost o lacrima de iubire! ♥
Într-o lume mare cu prea puţine uşi deschise, sunt încă o puştoaică ce trăieşte prin vise! ♥
Si când te văd întâmplator îmi aduc aminte de tot ce a fost, dar uitându-mă înapoi îmi zic: "Chiar n-are niciun rost!"