| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Sunt acasa cu un prieten si nu stim ce sa facem. Imi dati o idee? fara citit. El are 6 ani si eu 14. Nu stie sa citeasca happy

Răspuns Câştigător
| IlegalSmile a răspuns:

Heiii

Pai jucati'va si voi ceva...

pititea,carti [daca stie],desenatilaughing sunt multe lucruri de facut doar trebuie sa te gandestihappy

Uitati'va la TV,jucati'va pe net daca stie si el, ascultati muzica,.

Bafta!

Pa, pa^^

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Joaca-te cu el si uitati-va la TV.

| annkaa a răspuns:

Uitati-va la televizor,ascultati muzica,du-l afara sa se joace, jucativa pe pc, mai cheama copii la tine si jucati-va ceva...:*bafta

| Dina a răspuns:

E cam diferenta mare de ani si e cam greu sa gasiti o limba comuna dar poti sa-l inveti sa joace dame(daca nu stie)si jocuri din aceasta categorie.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Jucati biliboaca

| Ania_3910 a răspuns:

K.In primul rand e cam ciudat ca esti prieten cu un copil de 6 ani fara suparare si in al doilea rand ai putea sa te joci pe computer un soc in doi.Ai atatea jocuri de ales.Scuze pentru tot ce ti-am zis numai ca asta mi-a venit BYE

| stefan97nic a răspuns:

Salut daca ai jocuri care se pot juca in 2 gen piticot sau nu te supara frate sau nu mai stiu ce jocuri mai exista.Joacate cu el.Sau joacate un fotbal si nu uita de funda