| adriancel01 a întrebat:

Salut.
In curand un prieten va avea majoratul.Ne-am hotarat mai multi prieteni sa facem cheta sa-i facem toti un cadou, dar tipul e foarte bogat si practic nu prea ii lipseste nimic.Problema e ca nu stim ce sa-i luam. Vrem ceva simbolic,dar nu stim ce.
Daca aveti vreo idee buna,va rog,lasati-o aici.
Dau funda.
Multumesc, Adrian.

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Un obiect de arta. O vaza, un tablou, o masca populara etc. Daca ati fost la el in casa, ceva care sa se potriveaasca.

| adriancel01 explică (pentru SkyPilot):

Salut,multumesc de raspuns.E buna ideea ta, mai astept si altele.
Multumesc,
Adrian.

| onix33 a răspuns:

Daca ii place sportul, poate gasesti ceva interesant pe aici http://www.gadgetworld.ro/gadgeturi-sport-cadouri/