| Valentin333 a întrebat:

Sunt clasa a 5 a si nu stiu cum sa am mai mult timp liber imi puteti da idei? invat dupamiaza si lunea si miercurea ma duc la carate de la 6:00 la 9:00

Răspuns Câştigător
| Noctzia a răspuns:

Deci eu sunt clasa a 6a si fac volei de 2 ori pe saptamana. Si fiindca am mai multe teme eu incerc sa le rezolv pe toate din weekend si in timpul saptamani am mai mult timp liber si ti-as recomanda si tie sa faci la fel(de cat daca nu faceai asta deja).