| anonim_4396 a întrebat:

Sunt de serviciu pe liceu. idei de combatere a plictiselii?

3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Asculta muzica la casti sau vorbeste prin mesaje cu prietenii/prietenul,-a. Gasesti tu ce sa faciwinking

| 123abcd a răspuns:

Integrame, rebusuri, stai pe net de pe tel daca ai, vb prin mesaje, copiezi lectiile de la colegi, asculti muzica...de toate.

| DaniiWtf a răspuns:

Evident!
Casile sa le ai la tine, niste bani de mancare pentru ca, clar o sa te apuce foamea, faci si tu temele. iei cateva reviste, te apuci si mai vorbesti despre una alta cu celalalt. gasesti tu :*.
Sper ca te-am ajutat.