| dnsmnl a întrebat:

Sunt foarte impresionata de numarul de likeuri pe care unele pagini le aduna intr-un timp foarte scurt! Recent mi-am creat si eu o pagina de divertisment,About LOL, dar de 2 saptamani nu am decat 75 likes! As dori sa obtin mai multe si nu prea am idee cum.Am incercat publicitate reciproca,cu alte pagini,schimb de likes, mesaj la prieteni sa imi dea like dar mai mult de 4-6 likes pe zi nu fac! Spuneti-mi prin ce modalitati sa imi promovez pagina si daca va place, dati un like! Vreau sfaturi de la posesori de pagini! facebook.com/aboutLOL

10 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Deja ti-ai promovat pagina! Vei avea cu siguranta mai multe like-uri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai pile happy sa ai pe altii care sa te ajute, si cei care obtin likes repede le cersesc :d poti face publicitate cu bani, sa apara intr-un anunt pe facebook..etc.Bafta.

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Pai, cum sa zic... Unii... CERSESC LIKE-URI CU NERUSINARE. Te freaca la cap sa le dai LIKE si pana nu dai nu te lasa in pace. Stiu cum e. :-j Iar altii fac publicitate reciproca, altii posteaza link-ul paginii pe diverse site-uri sau fac publicitate cu bani. Depinde acum. Dar mai bine nu te trensforma intr-un cersetor. :-j Oamenii nu sunt obligati sa dea LIKE la paginile care nu le plac. Eu iti dau LIKE si iti fac publicitate, daca e reciproca. :) Uite aici: www.facebook.com/the.colour.of.our.friendship

Succes!;)

| vanessa12345 a răspuns (pentru FoReVeRyOuNgBiTcH):

Imi place mult site-ul tau.Mi-am facut si eu de cateva zile unul, dar mai trebuie sa il editez si sa ii pun poze etc...Pls. imi spui te rog cu ce site ai editat paza de coperta, ti-am dat like.

| III_Johnny_1992 a răspuns:

Foloseste http://bit.ly/12U8xJt e un site de tip social exchange tot ce trebuie sa faci este sa aduni coinsuri si sa le folosesti pentru pagina ta.

| BrokenHeart11 a răspuns:

Poate pagina ta e o porcarie si de aia big grin oricum eu ti-am dat like, cu placere happy

| dnsmnl explică (pentru BrokenHeart11):

Poate mintea ta e o porcarie.Nu imi trebuie like de la tine.Ar trebui sa taci daca nu ai ceva inteligent de spus.Am cerut sfaturi de promovare, nu cuvinte negandite, ok?

| BrokenHeart11 a răspuns (pentru dnsmnl):

O maaa, calmeaza-te!

| SosoLaura a răspuns:

Eu am strans aproape 4000 de like-uri cu
http://goo.gl/nqbsqd
Este Gratis, pagina din Romania
Simplu si rapid!