| NoOne18 a întrebat:

Cum fac sa am mai multe LIKE-uri pe pagina, in afara de publicitate reciproca.

8 răspunsuri:
| whattt a răspuns:

Fa-ti pagina atractiva

| NoOne18 explică (pentru whattt):

Cum adica?

| whattt a răspuns (pentru NoOne18):

Pune poze faine, pune un banc ceva, statusuri, editeaza poze ca atunci cand cineva se uita sa fie atras si sa dea like

| NoOne18 explică (pentru whattt):

LIKE-uri la pagina nu la poze, la asta ma refeream.

| whattt a răspuns (pentru NoOne18):

Stiu si eu ziceam sa pui asta pe pagina

| IonelaaaS a răspuns:

Zi-le prietenilor tai sa iti dea like la pagina ..in caz ca ai facut asta zi-le la toti cei de fb tau sau mess.

| AlexandraAlelovesU a răspuns:

Iti faci mai multe conturi siti da-i singură.

| sbafbsvlisach a răspuns (pentru AlexandraAlelovesU):

rolling on the floorHai ca asta e tarelaughing Si pana la urma care ar mai fi rostu? Vorba lui Legiuitoarea ce faci cu like-urile? Ar fi chiar trist sa ajungi sa-ti dai like-uri singura la paginahappyIn schimb, cand vezi ca unui necunoscut ii place pagina ta ai un sentiment super.Ce pot sa-ti spun. Pune mai multe lucruri interesante pe pagina, fi original.Si poti sa colaborezi si cu unele site-uri cu accesorii sau mai stiu eu.Un site iarasi la inceput.Si faceti un concurs impreuna.Adminul blogului iti da premiul adica un accesoriu si tu trebuie doar sa pui concursul in miscare de pe pagina ta. Poti sa pui ce conditii vrei cum ar fi ca, ca sa castige trebuie sa dea like la pagina la poza de concurs, etc.Si bineinteles, trebuie sa pui si conditiile partenerului. Sper ca am fost de ajutorhappyFunda?puppy dog eyes