| Habibii a întrebat:

Salutare tuturor! Fetelor, va rog sa raspundeti sincer, va place mai mult sexul sau dragostea? Adica inteleg, dragostea e mai frumoasa, bla bla bla, e mai pasional, dar 80% din cei care spun asta fac sex. Deci, cum va place mai mult si de ce?

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Pai dragostea si sexul sunt acelasi lucru...doar ca dragoste faci cu persoana iubita iar sex faci cu un prieten/a sau o faci de placere sau pentru bani. Bun mie imi place doar cu prietenul meu adica dragosteahappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos e o combinatie intre cele doua dupa parerea mea. xD

| Piticutu a răspuns:

Pai, sincer. atata timp cat este langa persoana iubita, sexul este frumos. dar daca nu este langa cea iubita, mai bine lipsa straight face. Sper ca intelegi.