| Pyty a întrebat:

Sunt in vacanta cu prietenele ce fac daca plouasadsadsad?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Naveti de facut decat sa stai in cort sau in camera de hotel unde v-ati cazat. jucati monopoly sau adevar sau provocare.Nare sens sa lasati ploaia sa va strice vacanta.Nu mai stai pe ganduri si nu va fie teama sa iesiti si sa faceti o plimbare prin ploaie.Va va inviora si cine stie poate va va da si noi idei de distractie

4 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

O sticla de vin, pe covor si stati la cioace! Sau jucati sticluta!happy

| ka2 a răspuns:

Va umeziti? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Infingi toporul in fata cortului.se va opri ploaia. dar te va blestema natura.de sete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hamsterul ar trebui sa iei umbrela