| Constantin1963 a întrebat:

Daca sunteti in vacanta in alta tara, afara ploua foarte tare si va plictisiti ce faceti?

Răspuns Câştigător
| Adda0a0 a răspuns:

Depinde. esti singur sau cu prietenii?
daca esti insotit cautati modalitati pentru a petrece timpul impreuna, jucati carti, adevar sau provocare, bolt etc
daca esti singur, urmareste un film pana trece ploaia, asculta muzica sau cauuta pe net obiective turistice din acea zona care merita vizitate, urca-te intr-un taxi si faci ceva util cu timpul tau. daca tot esti intr-o tara straina ar trebui sa profiti de orice ocazie ca sa vizitezi cat mai multe si chiar sa cunosti persoane noi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma duc la o pinacoteca (preferatele mele) sau la un muzeu. Acolo nu ploua si in plus, vad lucruri frumoase si utile.

| IonelaTatiana a răspuns:

Parerea mea:fie citesti o carte buna, fie asculti melodiile preferate!