| monyta a întrebat:

Cat ede bine e sa pleci cu prietenele in vacanta...:d

3 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Asta depinde de tine cit de bine iti va fi sa pleci cu prietenele in vacanta, tu esti singura in masura sa stii raspunsul. Distractie placuta iti doresc.

| JustMeFlory a răspuns:

Cred ca ar fi super distractie:X.numai fete iesite la agatat! eu nu am av ocazia ca pana acum am fost plecata cu gagicul... dar as incerca o iesire din asta:X...
Have Fun!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu foarte bine... dupa ce te intorci cine dracu mai are chef de fata lor dupa nu stiu cat timp impreuna laughing glumeam e foarte bine tongue