| teo97 a întrebat:

Sunt la cityville la level 6 pe facebook. nu prea stiu sa joc. imi puteti spune cum sa obtin bunatati (goods)? fundalove struck

Răspuns Câştigător
| TsutsaHippie a răspuns:

Pai in primul rand, pui pe un spatiu farm lot, de la Build- Farming, apoi pui pe el ce doresti. Funda?

2 răspunsuri:
| krystal02 a răspuns:

Pai ca sa obtii goods la cittyville vezi ca ai un pamant... farm plot la farming parca happy. Cumperi dala si apoi iti plantezi legume, vezi ce te lasa pe acolo. Astepti putin depinde de timp si apoi le iei. Cam asta e.

| scarllet a răspuns:

Planteaza ceva, te duci la vecini si ii ajuti sa culeaga(primesti doar 15 goods)
mai functioneaza si cu trenul sau barca... dar momentan pentru tren nu ai bani si pentru barca nu ai teren