| teo18 a întrebat:

La facebook, pe cityville mai exact este o "misiune" la care zice : Store a residence in your deluxe warehouse. daca dau pe o casa spune asa : buildings lose all goods and payouts when stored! daca dau ok ce se intampla? please, help me!

funda happy

1 răspuns:
| TDman a răspuns:

Daca dai OK, toata cladirile din care ai sa iei „rent", banii vor disparea, iar cladirile care au „marfa" in ele, si acea marfa v-a disparea... dar trebuie sa faci asta, ca sa inchei misiuneawinking