| andreabecsek a întrebat:

Sunt mare fana a cartilor politiste. De curand am citit "Agent Secret". Cine mai stie carti ca aceasta sau orice alta carte politista?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti citi carti politiste foarte bune(cel putin mie mi-au plaut mult) scrise de romanii Rodica Ojog-Brasoveanu si George Arion. Apoi sunt multi scriitori straini: Agatha Christie, Georges Simenon, Arthur Conan Doyle, Raymond Chandler etc, pe toti ii gasesti pe ro.wikipedia.org si cu romanele care au fost traduse in romana. Numai bine!

1 răspuns:
| andreabecsek explică:

Multumesc de raspuns dar as vrea sa stiu titluri exacte pe care le-ai citit si sunt bune, nu doar autorulhappy