| sufletel13 a întrebat:

Stie cineva carti bune politiste sau horror?

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Oricare carte a lui P Howard!

| CartideCitit a răspuns:

O colectie de carti politiste bune gasesti aici:
http://www.cartidecitit.ro/Carti-Politiste .
Recomandari pentru carti politiste ar fi:
http://www.cartidecitit.ro/Recenzii-Carti-Bune/1/Calaul-Jo-Nesbo-recenzie
http://www.cartidecitit.ro/......o-recenzie
Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate. Lectura placuta!

| LORY a răspuns:

Agatha Christie (romane politiste)

| Zoombe3 a răspuns:

La editura 3 am vazut cele mai fascinante carti thriler, horor. Poti cauta la edituri pe net, majoritatea au site-uri

| galileo a răspuns:

Ceau. Iti recomand cartile SAS ale lui Marko Linge...chiar daca sunt unele scene interzise minorilor, te tine in suspans, un fir narativ spectaculos. Sper sa iti placawinking.

| leluc a răspuns:

Stephen King a scris horror

| loredanarotariu a răspuns:

Georges Simenon a scris carti politiste bune, sunt lecturi usoare de consumat intr-o dupa-amiaza, preturile cartilor lui sunt accesibile.

| loredanarotariu a răspuns:

Stephen King - Cimitirul animalelor pentru un roman horror - o carte absolut originala. Stephen King a scris mult horror asa ca ai ce citi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

John saul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Stieg Larsson. Check Carti Politiste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimul ritual de yrsa sigurdardadottir. o carte si politista si horror.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste cartile de john katzenbach sunt foarte bune