| Aries90 a întrebat:

Sunt pe Orange si inainte de reincarcare am trimis textul " bonus " la 321. Acum am un credit activ si " 460.00 EURcenti credit voce&sms onnet, valabil pana la 01.10.2009 ". Ce inseamna asta? Am mai avut o data asa, luna trecuta, dar a expirat fara sa am ocazia sa il folosesc... Si nu ma pricep thinking Multsumesc anticipat :*

5 răspunsuri:
| Aries90 explică:

Dar nu stiu in ce consta optsiunea. Caci eu am mereu activata o optsiune cu 500 de min si 500 de smsuri. Si cand sun sau trim mesaje mi se consuma alea. Creditul ramane acolo.

| r8driver a răspuns:

Daca poti suna si nu ai pe cine ati du nr.meu ca sunt an Olanda si til consum foarte repede.

| vladimir23 a răspuns:

Pai dupa cum spui trebuie sa folosesti aceasta optiune pana la data de 1. 10. 2009 altfel iti va expira si de data aceasta si iar ai sa ai ocazia sa nu ti folosesti optiunea.

| vladimir23 a răspuns:

Incearca mai bine la adresa asta www.orange.ro si poate vei gasi raspuns la toate intrebarile tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit si minute si credit de 10 euro. Am lasat optiunea sa expire ca sa consum minutele. Dupa ce am activat o optiune cu minute doar in retea mi-a mai ramas 98 de eurocenti si am vorbit pe romtelecom ca doar am 10 euro credit care si asa imi expira in 2 zile. Din care credit credeti ca ma taxat? Cel de 98 de centi. Si acum am credit 10 euro care nu ii pot folosi la nimic ca minute pe orange am 13 ore. Mare rahat cu apa rece.