| AnGeL4993VIP a întrebat:

Sunt plictisita de toate saiturele acestea vechi daca stie cineva si alte sait-uri va roog sa imi ziceti in afara de twiter si facebook! doresc ceva nou prin care pot vorbi cu prietenii si sa pot pune poze si sa ascult muzica sper ca ati inteles! VA ROOOOGGGGGGGGGGGGG! Cine imi da cel mai bun sait dau funda si vot!

1 răspuns:
| Jolley a răspuns:

Https://sites.google.com/site/cecredemdespre/

Mie una imi place, este un site unde poti da si tu idei despre ce se posteaza, poti citi si lucruri interesante

De asemenea poti vorbi si cu alti, si cu creatorul site-ului prin messenger.