| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singura acasa si mi s-a facut putin frica. Care vine sa stea cu mine?

Răspuns Câştigător
| ioanapysycuutata a răspuns:

Stau eu ca tot suntem vecine si mai ales cele mai bune prietene pup

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

As veni eu.

| AvalohAlyn a răspuns:

Vin eu si hamsterul meu.laughing

| SweetCandy a răspuns:

Haide mai... ti-e frica in miezul zilei...
ete...la ea...stai aici p TPU
o cearta, o barfa, si stii cum iti trece, nici nu zici ca ti-a fost frica vreodatarolling on the floor

cami
| cami a răspuns:

Ete ia d'ici :P
http://www.youtube.com/watch?v=ZK0bK-Eh3nA

| maryana5 a răspuns:

Eu big grin faci cinste cu haleala big grin... o! mai e o problemutahee hee eu stau in bucuresti... nu vreau sa fiu directa da'. PLĂTEŞTI TRANSPORTU'!

| sorin a răspuns:

Cine vrea.

| danutza a răspuns:

Vecinu de la 3 laughing
ala care umbla ziua cu lanterna laughing laughing

| rox a răspuns:

Nea Costel din vale smug
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce tie frica? nai pe nimeni care sa stea cu tine? sau e gluma?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ete nimeni devil