| Anonymus123 a întrebat:

Sunteti de-acord cu ce se spuna in legatura cu Lady Gaga? Ca aduce diavolul la noi in tara? Eu nu sunt fan infocat Lady Gaga, dar imi place cum canta. Si nu sunt de-acord cu ce se spune despre ea. E un om dar e judecata pentru ca e diferita. Voi ce parere aveti?

11 răspunsuri:
| Anonymus123 explică:

Dar exact la fel sunt filmele de groaza. Care eu un mare succes in toata lumea. Si despre ele nu se vorbeste de rau. Dar muzica te calmeaza. Si eu nu am tradus niciodata versurile lui Gaga. Pentru unele melodii te calmeaza si uneori trebuie sa te bucuri de viata nu sa analizezi tot ce se intampla

| Pitzipoanca a răspuns:

Uita-te si la cine face acest gen de afirmatii. Nu-mi place Gaga, se da prea mult in stamba si uita de muzica. Totusi, ii admir strategia de marketing - bravo echipei din spatele ei. Totusi, sa afirmi ca un muzician (fie el si unul slab) il aduce pe diavol, e cel putin exagerat.

| beatrice9849 a răspuns:

Fiecare are un stil propriu de viata, dar toti sunt oameni! nimeni nu poate critica totii oamenii dar stii cum sunt unii care nu au ce face mai ales ca ea (Lady Gaga)este o persoana publica!

| bombonica22 a răspuns:

Da intr-adevar canta frumos...doar in unele melodii in care nu vorbeste despre al cu coarne. intelegi tu. Lady Gaga este satanista si si-a vandut trupul pentru faima. Deci a adus pe dracu' in tara mai bine statea acolo.
Pa, pa.

| samysamy a răspuns:

Mi-a placut Gaga la inceput primele piese ale ei dar pe urma devine tot mai extranvaganta si ciudata. NU n-as vrea sa vina la noi in tara pentru ca sincer ma baga-n sperieti

| Hotmama12 a răspuns:

Diavolul era deja in tara, de fapt sunt mai multi si ii gasesti in orice partid politic!

| TheUltimaTeHack a răspuns:

Cauta un filmulet de genu lady gaga cu adevarat (ea a avut odata coarne naturale)bn..deforrmari in forma de coarne...dar si mie imi place cum canta dar...sa fim seriosi cand te uiti la videoclip chiar zici ca e ala cu coarne!

| dydya118 a răspuns:

Fiecare are felul ei dar Gaga e chiar FOARTE diferita. Habar nu am daca e satanista, nu sunt un fan mare dar unele melodii imi plac. Cred ca asa se exprima ea.

| Kaat a răspuns:

Mi.e una imi place cum canta, desii intr.o vreme a avut cateva piese care nu mi.au placut oh go on, toata nebunia asta cred ca a inceput de cand are draci Gigi Becali pe ea laughing, ei bine noi degeaba ne bagam oh go on, ca nu rezolvam nimic.